אודות

חוות דעת מקבלים רק ממומחים

הגשה של חוות דעת מסוגלת לשנות באופן משמעותי את סיכוי פסק הדין בבית־המשפט לטובתכם. לכן, חשוב למצוא את האדם המתאים לכתיבת חוות דעת, שתציג באופן מפורט את הטענות שלכם, תוך הענקת הגושפנקא המקצועית לטענות אלה. 

אנו מתמחים באיתור המומחה המתאים, ובניסוח חוות הדעת מתחילתה ועד סופה עבורכם במגוון רחב של תחומים.
אנו עובדים הן עם לקוחות פרטיים ועסקיים, והן עם משרדי עורכי דין המעוניינים באיתור האדם המתאים לחוות הדעת. בין השאר תמצאו אצלנו מומחים טכנולוגיים לכתיבת חוות דעת טכנולוגית, עורכי־דין לכתיבת חוות דעת משפטית במגוון התמחויות, רופאים בכל סוגי ההתמחויות לחוות דעת רפואית מקצועית וכן אנשי מקצוע בעלי שם נוספים.

 

חוות דעת מקצועית

פנו אלינו לקבלת יעוץ מקיף בכל נושא הקשור להפקת חוות הדעת, ונוכל לעבור יחד עמכם על הצרכים הנוגעים לכתב התביעה או ההגנה שלכם. המומחים המשפטיים שלנו יכולים למצוא היבטים נוספים שעליהם לא חשבתם קודם לכן, ולסייע לכם לצלוח את ההליך המשפטי המורכב. אם כבר הוגשה חוות דעת על־ידי התובע בתיק, נוכל לסייע לכם להגיש חוות דעת נגדית, טובה ומקיפה יותר, שתשרת את האינטרסים שלכם. לצד שירותי ניסוח חוות הדעת, חברתנו מספקת גם שירותי הערכת שיווי של נכסים, דירות ועסקים, וכן יעוץ לחברות ולמשפחות פרטיות. 

אל תהססו לפנות למומחים שלנו בכל תחום, ונשמח להעניק שירות אמין, מקצועי ומהיר. ניתן לפנות באמצעות טופס צור קשר באתר, באמצעות טלפון 03-1231234 או באמצעות הדוא"ל.

חוות דעת לבית המשפט

מומחים בהגשת חוות דעת משפטיות ורפואיות – מעל 22 שנות ניסיון

ממליצים עלינו

לכל שאלה אנחנו זמינים...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

03-123-1234

שעות הפעילות  08:00 עד 18:00